Wat er in Didasco gebeurt
Didasco in het MAS
Een oudleerling voert, in samenwerking met het MAS, een onderzoek uit naar een toekomstige tentoonstelling rond gender. Onze leerlingen gingen vandaag creatief aan de slag rond dit thema. Daarnaast bezochten ze ook nog enkele expo’s.
7 mei 2026
Een brug te ver
Voor dit project gingen de leerlingen van 1 Didasco pp uitstap om enkele bruggen van dichtbij te bekijken. De kennis die ze daarbij opdeden en de bijhorende onderzoeken konden ze dan gebruiken om zelf hun brug te ontwerpen en te bouwen.
30 april 2026
Sociale robots
Onze leerlingen van het 2de jaar namen deel aan de sociale robotwedstrijd georganiseerd door Dwengo. De uitdaging? Een zelfgekozen maatschappelijk relevant probleem aanpakken met een sociale robot die ze volledig zelf ontwerpen, bouwen en programmeren.
20 april 2026
Project de Tijd
Vanavond speelden de leerlingen van 1 Didasco de pannen van het dak in hun zelf gemaakte voorstelling van het project De Tijd - een jaarlijkse hoogtepunt van onze Didasco-werking.
27 maart 2026


